Суши Промо веган сет 32 бр.

37.90 лв.

Посочената цена е за сет от 32 бр. / 480 гр.

Уакаме салата – 150 гр. хрупкави, пикантно-сладки и много полезни водорасли със сусамче.

Едамаме – 130 гр. вкусна разядка от бланширани соеви бобчета

  • Бонус Фанта портокал 1 л.